POMÁHÁME STABILIZOVAT ZISK PROSTŘEDNICTVÍM NALEZENÍ ŘEŠENÍ PRO OCHRANU A VYUŽITÍ VAŠEHO PORTFOLIA KLIENTŮ

Přinášíme hodnotu pro firmu i klienty prostřednictvím jednoduchých a komplexních řešení při současném zachování hodnot firmy a využití současných best practice. Pomáháme nalézt řešení a přinášíme strategii respektující vizi a nastavení firmy. Přinášíme vícekanálová řešení v oblasti ochrany, uchování a využití vlastního kmene pro novou akvizici nejefektivnější cestou při respektování možností a schopností jednotlivých typů distribuce. Naše řešení pomáhají zvýšit výkon distribucí prostřednictvím obchodních kampaní kombinováním nových technologií, on-line, DM a F2F distribučních kanálů s pozitivním dopadem do hospodářských výsledků firmy.

Hlavní oblasti, ve kterých pomáháme zvýšit výkon a zisk firmy

  • Udržení a využití stávajícího portfolia
  • Využití vlastního kmene pro další akvizici vč. řešení manpower
  • Využití odcházejícího kmene (dožití)
  • Segmentace klienta a individuální přístup ke klientovi vč. produktu, distribuce a přístupu k informacím

“Ve všech oblastech striktně zachováme proklientský přístup s cílem šířit dobré jméno společnosti. Quality Business Management přinášíme zejména pro klienty v odvětví pojišťovnictví, tj. pojišťovny a firmy zabývající se ekonomickým a finančním poradenstvím.”

Nenašli jste co jste potřebovali?

Každý klient je jedinečný

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem či požadavkem.

,,Spoločnosť First Choice Consulting s.r.o. sme si najali najmä kvôli ich skúsenostiam a výborným výsledkom v oblasti Due diligence. Ocenili sme hlavne schopnosť analytického a logického myslenia, efektívneho a štruktúrovaného určenia využiteľných informácií a prístupu ku predloženým informáciám, celkový nadhľad, profesionálne spracovanie a návrhy riešení.”
Ing. Peter Prokopčák, Generálny riaditel‘, Business corp. s.r.o., 2015
 
,,Kľúčovou úlohou bola príprava a realizácia projektu majetkového vstupu Slovenskej pošty, a.s. do Poisťovni Poštovej banky, a.s. a súčasne navrhnutie a nastavenie obchodného modelu. Tieto ciele sa nám podarilo úspešne zvládnuť a dosiahnuť všetky naplánované míľniky. Na spolupráci oceňujem hlavne inovatívny, kreatívny a profesionálny prístup a schopnosť využiť nové príležitosti.”
Ing. Róbert Gálik, MBA, Podpredseda predstavenstva a riaditeľ úseku prevádzky, Slovenská pošta a.s., 2014
 
,,Jsme odborníci na zubní péči a stejně jako ve stomatologii klient vyhledává odborníka, tak i my jsme poptali odborníky v oblasti marketingové komunikace. Díky komunikaci značky U SMILE je zvýšeno povědomí o značce na trhu. Za období spolupráce narostl počet našich klientů, nastavili jsme a zvýšili jsme týmovou spolupráci a v neposlední řadě se zvýšilo povědomí o nás.”
MUDr. David Urie, majitel a vedoucí lékař U SMILE, 2016
 
,,Firmu First Choice Consulting s.r.o. a její zaměstnance mohu vřele doporučit, protože jsou to odborníci a své práci opravdu rozumí a zároveň jsou velmi komunikativní a lidští. Díky spolupráci s nimi tak máme čas na nové zakázky, které nám neustále přichází. Opravdu se vyplatí investovat, vrátí se vám to dvojnásobně.”
Zdeněk Fidler, majitel a jednatel PLOT-TEAM s.r.o., 2016