VÍNO PROKEŠ s novou tváří díky FCC

www.vinoprokes.cz

Spolupráci s mladým inovativním vinařstvím VÍNO PROKEŠ jsme navázali v červenci roku 2017, kdy byla klientem zadána kompletní image kampaň. A i když dokážeme zajistit služby v oblasti marketing a management rozmanitému spektru klientů, pracovat pro vinařství je naším opravdovým potěšením, jelikož my v FCC jsme všichni velcí milovníci vína. To ale jen na okraj, potěšením pro nás hlavně je fungující kooperace, které se nám s vinařstvím Prokeš daří dosahovat v dlouhodobém horizontu.

Vinařství VÍNO PROKEŠ je mladé inovativní vinařství, v jehož vedení v čele s panem Zbyňkem Prokešem stojí hned několik odborníků na slovo vzatých, kteří dávají vínu nejen maximální péči, ale i to, co by každý správný vinař měl do své vína vkládat, a to své srdce. Jejich vína vynikají harmonií, složitostí a vyváženým poměrem všech důležitých vlastností vína. A aby se stali co nejblíže ke svým stávajícím a potenciálním klientům, rozhodli se lidé z VÍNO PROKEŠ pro spuštění online kampaně včetně kompletního redesignu webových stránek. My v FCC jsme velmi rádi, že jsme se díky vítězství ve výběrovém řízení stali partnerem tomuto vinařství v období velkých změn a průběžně se nám daří plnit stanovené cíle.

A co vše zahrnuje naše spolupráce s vinařstvím VÍNO PROKEŠ? Na začátku jsme se pustili do kompletní přestavby webových stránek včetně nové grafiky a copywrite. Na výsledek se můžete podívat zde. V rámci online aktivit jsme zpracovali PPC kampaň zahrnující  textaci a grafiku bannerů včetně formátování a průběžné statistiky a vyhodnocování úspěšnosti kampaně. Stejně tak komunikujeme a zařizujeme kampaně na sociálních sítích, jelikož i pro produkt VÍNO je nutné, aby byl co nejvíce vidět a slyšet. Vzhledem k tomu, že chceme klienta posunout blíže k jeho potenciálním zákazníkům, navrhli jsme i pravidelný blog, který neustále plníme novým obsahem a o novinky zde není nouze, posuďte sami zde.

Jsme velmi rádi, že spolupráce s vinařstvím VÍNO PROKEŠ neskončila splněním jedné zakázky a obě strany se rozhodly ve spolupráci dlouhodobě pokračovat. Je pro nás velkou radostí mít po svém boku spokojené klienty, kteří věří v naši práci a my budeme vždy dělat maximum, abychom jejich očekávání nejen nezklamali, ale neustále přinášeli další inovativní řešení na míru jejich byznysu.